EHITUSE PEATÖÖVÕTT

 

  • Teostame ehitustöid peatöövõtu korras kõikjal üle Eesti.
  • Ehituse projektijuhtimine – pakume ehitusprotsessi kavandamist ja juhtimist projektijuhtimise meetodil, mis võiks sobida tellijale,kes soovib ise osaleda rohkem aktiivses protsessis.
  • Projekteerimine – pakume koostöös usaldusväärsete partneritega projekteerimisteenust. Kaasates projekteerimise algfaasis ehitusettevõtte oskusteavet, säästab tellija hilisemas protsessis aega ja vahendeid. Lahendused saavad optimaalsed ning hoone/ehitise ekspluatatsioon on mugav ning mõistlike kuludega.
  • Arendustegevus – oleme valmis jagama tellijaga arendusalast oskusteavet ja koostööd, juhtides vajadusel arendustegevust alates ideest, lõpetades realiseerimisega.

TEENUSED

Eramute ja kortermajade ehitus

 

Eramud, paarismajad, ridaelamud, kortermajad ja ühisealmud eskiisist, võtmed-kätte lahendusteni. Pakume varasemalt läbitöötatud projekte ehk nn. tüüpprojekte, samuti eriprojekte. Tüüplahenduste puhul suudame hinnaindikatsiooni anda juba päringu algfaasis ja ehitusprotsessi saab algatada koheselt.

Büroode- ja kaubanduspindade ehitus

 

Peamiselt sisetöödena arvestatud tellija soovidele vastav ehitustöö kaubandus- ja büroopindade ehitus- ja rekonstrueerimine. Reeglina on büroo- ja kaubanduspindade ümberehitamisel täismahus kestus 100 m2/1 nädal (e. 300m2 büroopinna rekonstrueerimine sisetööna kestusega 3 nädalat). Eriti ajakriitiliste projektide puhul teostatakse töid mitmes vahetuses. Eeliseks kindlasti ettevõttesisene, tehnosüsteemide ehitusele spetsialiseerund osakond.

Laohoonete- ja tööstushoonete ehitus

 

Kõiksuguste lao- ja tööstushoonete sh. kerghallide, PVC hallide, sandwich paneelidest soojustatud hoonete, viilhallide, külmhoonete ja muude eriotstarbeliste hoonete ehitus. Projekti algfaasis aitame läbi mõelda hoone minimaalsed funktsioonid ning kaasame projekteerijad, et leida alati tellija vajadustele vastav lahendus ja sobivaim hinnaklass.

Põllumajandusehitus

 

Hoidlate, mahutite, lautade ja farmide ehitustööde teostamine on spetsiifiline ala, milles kaasame alati oskuslikku teavet kogenud partnerite näol. Suudame tagada ja teostada ka kõige keerulisemaid lahendusi alates ”mõttest paberil” kuni tehnoloogiliste seadmete tarne ja paigalduseni.

Projekteerimine- ja projekteerimise projektijuhtimine

 

-Arhitektuurne projekteerimine
-Konstruktsioonide projekteerimine
-Kütte, ventilatsiooni ja jahutussüsteemide projekteerimine
-Vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine
-Tugev- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimine
-Energiamärgiste arvutus
-Topogeodeetiliste alusplaanide koostamine
-Välisvõrkude projekteerimine
-Sisearhitektuurne projekteerimine
-Projekteerimise projektijuhtimine

Arendustegevus- ja sellealane nõustamine

 

Elamute ja mitteeluhoonete arendusprojektide koostamine ja projektijuhtimine. Asjakohane nõustamine või projektijuhtimine, alustades finantsplaanist kuni müügi lõppvormistamiseni. Koostöös kinnisvara spetsialistidega projekti algfaasis ROI (Return Of Investment) leidmine ja optimeerimine.

Oleme tellijatele olnud usaldusväärne partner pakkudes konkurentsivõimelist hinda, kvaliteedis järeleandmata.