Päikesepaneelid

Elpec Energy aitab teid terviklahendusega, koostame projekti, tellime seadmed, paigaldame ning seadistame. Aitame koostada vajaliku dokumentatsiooni Elektrileviga liitumiseks ning taastuvenergia tasu saamiseks.

Taastuvenergeetika on jõudsalt tõusmas esile ning järjest rohkem inimestele muutumas kättesaadavamaks just hinna ja efektiivsuse poolest.

Päikesepaneelide hind langes 2018 aastal umbakudu 30% seoses Hiina kaitsetollide kaotamisega Euroopas. Seetõttu on ka vähenenud päikesepaneelide tasuvusaeg.

päikesepaneelid

Miks tasub investeerida päikesepaneelidesse?

Investeering päikesepaneelidesse on kasulik keskkonnale, kuna tarbid rohelist energiat, kuid on veel kolm põhjust, miks investeerida taastuvenergiasse:

  • Hea investeering 30+ aastaks
  • Elektrihinna kallinemisega säästab klient igal aastal üha rohkem raha
  • Säästad elektri võrgutasude pealt

Eestis on päikesekiirguse hulk võrreldav Kesk-Euroopaga, keskmine kiirgushulk on optimaalse kalde ja asimuudiga 1100-1200 kWh/m2, 85% sellest langeb vahemikus aprillist oktoobrini. Optimaalselt paigaldatud 1 kW võimsusega PV-jaam toodab aastas 900 kuni 1000 kWh energiat.

Kuni 50 kW nimivõimsusega päikeseparkidel on võimalik võrku müües saada taastuvenergia toetust 53,7 EUR/MWh.

Esindame Eestis kvaliteetseid BISOL-i päikesepaneele ning aitame leida ehituseks parima lahenduse.

Bisol

Leiame teile parima päikesepaneelide lahenduse

Juhul kui tahate ehitada uut päikse-elektrijaama, täiendada olemasolevat või soovite konsultatsiooni, võtke palun meiega ühendust.